porady

Najlepszy bonus bukmacherski

21 stycznia 2019 0

najlepszy bonus bukmacherski

W sieci krąży wiele stron, na których figurują zestawienia bonusów bukmacherskich, oferowanych przy założeniu nowego konta. Wiele z nich ma dość zniechęcające wytyczne, których wypełnienie i wypłacenie gotówki ze strony na nasze konto równa się z cudem. Artykuł ten pozwoli przybliżyć najbardziej atrakcyjną ofertę bonusu z jakiej – moim zdaniem – można skorzystać.

Kiedy bonus bukmachera jest atrakcyjny?

Czynniki, na które należy zwrócić uwagę to przede wszystkim minimalny wymagany obrót oraz minimalny kurs w obstawionym zakładzie. Dlaczego tak? Interesuje nas tylko i wyłącznie jak najmniejsze ryzyko, a jak największe prawdopodobieństwo wygranej. Kluczowym czynnikiem jest tutaj minimalny wymagany obrót, który determinuje nasze szanse na wygraną.

Obrót bonusu

Wyjaśnię to na przykładzie: mamy bonus w wysokości 100% od depozytu. U jednego z bukmacherów jest on gotowy do wypłaty tylko po dokonaniu czterokrotnego obrotu gotówką przy minimalnym kursie każdego z zakładów 2.20. Aby określić całkowite ryzyko, należy pomnożyć liczbę obrotów przez kurs każdego z zakładów. Po zastosowaniu prostej matematyki nasze ryzyko wynosi 8.80. Naszym celem jest osiągnięcie ryzyka jak najbardziej zbliżonego do 1.00 (co w praktyce jest niemal niemożliwe).

Wielkość bonusu zaleta czy wada?

Czynnikiem równie wysoko wpływającym na ryzyko jest także wysokość depozytu. W tym miejscu zależy nam na jak najmniejszym wkładzie finansowym, aby w przypadku przegranej nie ponieść wysokiej straty. Bonusy przyznawane przez bukmacherów przeważnie oferują 100% od kwoty depozytu, zatem w bardzo szybki sposób możemy pomnożyć nasze środki. To, ile razy je pomnożymy, zależy od oferty bukmachera i naszego szczęścia.

Najlepszy bonus na zakłady

Wypadałoby więc przedstawić najbardziej atrakcyjną ofertę, na co zapewne wszyscy czekają ze zniecierpliwieniem. Oferta ta może okazać się dla niektórych niewartą uwagi, ale jak już wspomniałem o tym kilkukrotnie w tym artykule – liczy się podejmowane ryzyko względem zakładu, nie wysokość wygranej. Tak więc moim zdaniem najlepszy bonus oferuje Etoto i Totalbet. W pierwszym przypadku otrzymujemy zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN, gdy nasz zakład okaże się nietrafiony otrzymamy zwrot gotowy do wypłaty. W drugim zaś przypadku otrzymamy 25 PLN bez depozytu, gdy nasz kupon okaże się trafiony, wygraną możemy wypłacić. To dwa bonusy gdzie nie jest wymagany obrót w celu wypłaty bonusu.

Zachęcam Was do indywidualnego poszukiwania coraz nowszych i lepszych ofert, z uwzględnieniem podanych wytycznych. Miłego grania!

There are 0 comments